Gezici Çocuk Tiyatroları Şenliği
İzmir Büyükşehir Belediyesinin düzenlediği ''Gezici Çocuk Tiyatroları Şenliği'' 22 Haziran 2021 Salı günü saat 15.30'da Mordoğan'da, saat:18:00'da Karaburun Merkez'de olacaktır.
İzdeniz Yaz Seferleri Başlıyor
04.06.2021 Tarihli Haziran Ayı Olağan Meclis Toplantısı Gündem Maddeleri
Belediye Meclisimiz 5393 Sayılı Kanunun 20.Maddesi gereğince aşağıda yazılı gündem maddelerini görüşmek üzere 04 Haziran 2021 Cuma günü saat: 10.30'da Karaburun Belediyesi Mordoğan Hizmet Binası toplantı salonunda toplanacaktır.
Emlak, Çevre Temizlik Vergisi 2021 Yılı İlk Taksit Son Ödeme Tarihi 31 Mayıs 2021
Ödemelerinizi Belediyemiz veznelerinden, web sitesi adresimizden ve belediyemize ait banka hesabından gerçekleştirebilirsiniz.
19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı'mız Kutlu Olsun
19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı'mızı Deniz Korteji ile Kutluyoruz
Bu görsel şöleni 19 Mayıs günü saat 13.00'da sadece Facebook canlı yayınımızla izleyebilirsiniz.
Önemli Duyuru
İlan Reklam Vergisi Beyan Dönemi Başladı
Fotoğraf yarışmamız, pandemi ve tekrar uygulanmaya başlanan sokağa çıkma kısıtlaması nedeniyle 31 Ocak 2021 tarihine kadar uzatılmıştır.
Yeni Yılınız Kutlu Olsun
2021 yılının; mesafeler olmadan sağlık ve mutlulukla bir araya gelip kucaklaşacağımız, barış, bolluk, bereket, sevgi ve umut dolu bir yıl olmasını diliyoruz.
Mavi Bayraklı Kuyucak Sil Baştan Yenileniyor
Karaburun’un gözde plajlarından biri olan mavi bayraklı Kuyucak sahili, Karaburun Belediyesi tarafından baştan aşağı yenilenerek vatandaşın hizmetine sunulacak.
Belediye Çalışanları Temizlikte Öncü Oldu
Karaburun Belediyesi, 5 Haziran Dünya Çevre Günü ve 5-11 Haziran Çevre Haftası kapsamında ilçede temizlik ve geri dönüşüm hareketi başlattı.
Bozköy Camisi Yıkılmaktan Kurtuldu
Karaburun’a bağlı Bozköy Köyü’nde bulunan ve 30 Ekim 2020 günü yaşanan 6,9 şiddetindeki depremde hafif hasar görmesine rağmen “ağır hasarlı yapı” tespiti yapılarak yıkım kararı verilen tarihi Bozköy Camisi “Taşınmaz Kültür Varlığı” olarak tescil edildi.
Karaburun’da Hayalet Ağlar Temizlendi
Tertemiz deniziyle Türkiye’nin ve dünyanın dört bir yanından gelen misafirlerini kendisine hayran bırakan Karaburun’da örnek bir deniz temizliği çalışmasına imza atıldı.
Karaburun’da Tapu İşlemleri Artık Çok Kolay
Karaburun Belediye Başkanlığı ve Karaburun Tapu Müdürlüğü arasında imzalanan protokol ile vatandaşların taşınmaz alım satımlarını çok daha hızlı ve güvenli yapabilmelerinin yolu açıldı.
İşte Karaburun’da İki Yılın Bilançosu
İmkân Yoktu Yaratıldı, Kadın Eli Değince Yıldızı Parladı…
Belediyenin Hediyelikleri İlkay Başkandan
Karaburun Belediyesi bünyesinde faaliyet gösteren ve pandemi dönemine kadar katılımcılardan yoğun ilgi gören Seramik Atölyesi; maske, mesafe ve hijyen kurallarına uygun olarak sınırlı sayıda gönüllü ile çalışmalarına devam ediyor.
Hasseki Köyü Adeta Yeniden Doğdu
Karaburun Belediyesi tarafından ilçeye bağlı Hasseki Köyü’nde yapımı tamamlanan Atatürk büstü, meydan düzenlemesi, muhtarlık binası ve bünyesinde sağlık odası ve köy kahvesinin de olduğu sosyal tesisin açılışı Karaburun Belediye Başkanı İlkay Girgin Erdoğan tarafından gerçekleştirildi.
Karaburun Karanlıkta Kalmaktan Kurtulacak
Yaklaşık 450 Megavatlık rüzgâr enerji santrali ile Türkiye’nin en fazla enerji üreten ilçelerinin başında gelen Karaburun’da yaşanan elektrik kesintileri vatandaşlardan büyük tepki çekerken, GDZ Elektrik Dağıtım A.Ş yöneticileri ilçeyi ziyaret ederek 2021 yılı yatırım programı hakkında bilgi verdi
Kadınların Emeği, Bebek Bohçalarının Nuru
Karaburun Belediyesi, ilçenin köylerinde ikâmet eden kadınların ek gelir elde etmeleri için özgün bir projeye başladı.
GEÇMİŞ ETKİNLİKLER Tüm Etkinlikleri Görüntüle
YAKLAŞAN ETKİNLİKLER Tüm Etkinlikleri Görüntüle

Etkinlik Takvimi

Karaburun’u
Geziyorum