Yeni Açılacak Kurs Merkezi'mizde Ders Destek Kurslarımız Başlıyor
Belediyemiz Bünyesinde Karma Kurslarımız Başlıyor
İhale İlanı
Mülkiyeti Karaburun Belediyesi'ne ait; İskele Mahallesinde, ''128 Ada-1 Parsel, 128 Ada-2 Parsel, 128 Ada-6 Parsel, 128 Ada-7 Parsel, 94 Ada-1 Parsel, 94 Ada-2 Parsel, 94 Ada-4 Parsel, 94 Ada-5 Parsel'' nolu arsalar açık arttırma yöntemiyle satılacaktır.
05.10.2021 Tarihli Ekim Ayı Olağan Meclis Toplantısı Gündem Maddeleri
Belediye Meclisimiz 5393 Sayılı Kanunun 20.Maddesi gereğince aşağıda yazılı gündem maddelerini görüşmek üzere 05 Ekim 2021 Salı günü Saat:14.00'da Karaburun Belediyesi, Mordoğan Hizmet Binasında toplanacaktır.
Memur Alımı Sınav Sonuçları
17 Eylül Karaburun'umuzun Kurtuluşu Kutlu Olsun
16 Eylül Mordoğan'ımızın ve 17 Eylül Karaburun'umuzun Kurtuluş Kutlamaları Programı
16 Eylül Mordoğan'ımızın Kurtuluşu Kutlu Olsun
Karaburun'umuzun Düşman İşgalinden Kurtuluşunun 99. Yıldönümünü Kutluyoruz
Mordoğan'ımızın Düşman İşgalinden Kurtuluşunun 99. Yıldönümünü Kutluyoruz
Karaburun’da Belediyesi’nden 3-6 yaş Arası Miniklere Anaokulu Müjdesi
Karaburun Belediyesi, vatandaşların taleplerini dikkate alarak Mordoğan Hizmet Binası yanında 3–6 yaş çocuklar için anaokulu açıyor.
Karaburun Belediyesi Spor Kulübü’nden İddialı Merhaba
Karaburun Belediyesi, gençler ve çocuklar başta olmak üzere ilçe halkının spora erişimini kolaylaştırmak adına Spor Kulübü Derneği kurdu.
Tarım Fuarı’nın Yıldızı Karaburun Karakeçisi
CHP’li belediyelerin tarıma verdiği desteklerin ve tarımsal kalkınmaya yönelik çalışmalarının kamuoyuna tanıtılmasını amaçlayan “CHP’li Belediyeler Tarımsal Kalkınma Zirvesi ve Fuarı”na Karaburun Belediyesi standı damga vurdu.
Karaburun ve Mordoğan’da 99 Yıldır Aynı Coşku
Mordoğan ve Karaburun’un düşman işgalinden kurtuluşunun 99’uncu yılı, birbirinden renkli etkinliklerle kutladı.
Karaburun’da Edebiyat Dolu Yaz
Karaburun Belediyesi tarafından Nergis Kafe düzenlenen “Karaburun Edebiyat ve Sanat Söyleşileri İle İmza Günleri” birbirinden keyifli etkinlik ve söyleşilere sahne oldu.
Kum Zambaklarını Gözümüzden Sakınıyoruz
Dünya üzerinde çok az ülkede görülen ve nesli tükenmekte olduğu için Dünya Doğa Koruma Birliği’nce koruma altında bulunan kum zambakları, Karaburun’un cennet plajlarından Badembükü’nde çiçek açtı.
Piyano ve Flütün Muhteşem Armonisi Karaburun’da Buluştu
Vatandaşların sanat dolu bir yaz geçirmeleri için etkinliklerine aralıksız devam eden Karaburun Belediyesi’nin desteklediği Mordoğan Flüt ve Piyano Akademisi, muhteşem bir konsere imza attı.
Karaburun Belediyesi’nden Keçi Yetiştiricilerine Tam Destek
Karaburun’un ekonomisinde çok önemli bir yer tutan keçi yetiştiricileri, Belediye Başkanı İlkay Girgin Erdoğan ile bir araya gelerek yaşadıkları sorunları ve çözüm önerilerini paylaştılar.
Belediye ve STK’lar El Ele Verdi, Saip Ağaçlık Alan Tertemiz Oldu
Karaburun Belediyesi’nin ilçedeki sivil toplum örgütleri ile el ele vererek ormanları yangın tehlikesine karşı koruma kampanyasının ilk durağı Saip Köyü’ndeki ağaçlık alan oldu.
Ödüllü Karikatürler ile Mizah Karaburun’da
İzmir Büyükşehir Belediyesi’nin uluslararası düzeyde gerçekleştirdiği ve 62 ülkeden 549 çizerin 1672 eserle katıldığı “Toplumsal Cinsiyet Eşitliği” temalı karikatür yarışmasında sergilenmeye değer görülen 52 karikatür bir hafta boyunca Karaburun’da sergileniyor.
Karaburun’u
Geziyorum