65 Yaş ve Üzeri İçin...
İlçemiz sınırları içinde 65 yaş üzeri yardıma ihtiyacı olan vatandaşlarımızın yanındayız.
Önemli Duyuru
Korona Virüs salgını sebebi ile ödeme güçlüğü çeken kiracılarımız için Belediyemiz kira alacaklarını bugünden itibaren(Mart, Nisan , Mayıs) 3 ay süre ile ertelenmiştir
Yeni Koronavirüs Enfeksiyon Riskini Azaltın!
Önemli Duyuru!
Halk sağlığını korumak adına Belediyemize bağlı yürütülen kurs ve her türlü kültür-sanat etkinlikleri iptal edilmiştir.
06.03.2020 Mart Ayı Olağan Meclis Toplantısı Gündem
Belediye Meclisimiz 5393 Sayılı Kanunun 20.Maddesi gereğince aşağıda yazılı gündem maddelerini görüşmek üzere 06.03.2020 Cuma günü Saat: 11.00 'da Karaburun Belediyesi Meclis Toplantı Salonu’nda toplanacaktır. Tüm Halkımız Davetlidir.
Karaburun Belediyesi Eğlenhoca-Kösedere Kurs Programı
Eğlenhoca mahallemizde makrome, Kösedere mahallemizde iğne oyası kurslarımız başlıyor.
07.02.2020 Şubat Ayı Olağan Meclis Toplantısı Gündem
Belediye Meclisimiz 5393 Sayılı Kanunun 20.Maddesi gereğince aşağıda yazılı gündem maddelerini görüşmek üzere 07.02.2020 Cuma günü Saat:10.00'da Karaburun Belediyesi Mordoğan Hizmet Binası Toplantı Salonun'da toplanacaktır. Gündem ektedir.
2020 YILI İLAN REKLAM BEYANNAMELERİ
31 Ocak 2020 tarihine kadar İlan reklam beyanname ödemeleri yapılması gerekmektedir.Bu tarihten sonra verilecek beyannameler ve tespit edilenlere cezai işlem uygulanacaktır.
Karaburun Belediyesi Mandıra İşletmesi'nde Keçi Peyniri Satışlarımız Devam Ediyor.
Mandıra İşletmemizin ürünleri olan keçi peynirlerine satış noktalarından ulaşabilirsiniz.
Karaburun Belediyesi Mordoğan Sağlık Yaşam Salonu
Karaburun Belediyesi Mordoğan Sağlık Yaşam Salonu, sporu yaşam biçimi yapmak isteyenler için hizmet vermeye devam ediyor.
Karaburunlu kadınlar engel tanımıyor: Maskeler tamam, sıra tek kullanımlık önlükte
Belediyenin Makrome Kursu’nda üretilen maske ve asetatlı maskeler talebe yetişemezken, ilçenin kadınları sağlıkçı önlüğü üretimine de başladı.
Karaburun’da göz yaşartan dayanışma: Erkekler erzağa, kadınlar maske dikimine
Karaburun’da Belediye ve vatandaşların dayanışmasıyla tüm yaşlılara ve darda kalan vatandaşlara sıcak birer el uzandı. Belediyenin Makrome Kursu’nda ise maske ve asetatlı maske üretimi başlatıldı.
Karaburun Belediyesi’nden yazlıkçılara “gelmeyin” çağrısı
İlkay Girgin Erdoğan’dan yazlıklarını erken açmaya hazırlanan vatandaşlara çok önemli uyarı: “Devlet Hastanemiz sadece 10 yatak kapasiteli, yoğun bakım yatağımız ve enfeksiyon uzmanımız yok!”
Karaburun Belediyesi’nden yaşlılara market hizmeti
Her üç vatandaştan biri, sokağa çıkmaları sınırlandırılan 65 yaş ve üzerinde olan Karaburun’da, köylerde ikamet eden yaşlıların market siparişleri evlerine ulaştırılacak.
Mordoğan’da “Masal”lar gerçek oldu…
Seçim döneminde verdiği sözleri tek tek yerine getiren; özellikle kadın, çocuk ve gençlere yönelik projelere öncelik veren Karaburun Belediye Başkanı İlkay Girgin Erdoğan, ilk Masal Evi’ni Mordoğan’da hizmete açtı.
Karaburun’da buruk 8 Mart…
8 Mart Dünya Kadınlar Günü kapsamında planlanan konser ve eğlenceleri, İdlib şehitlerimize duyduğu saygı gereği iptal eden Karaburun Belediyesi, daha sade ve toplumsal odaklı etkinliklerle Karaburunlu kadınlarla buluştu.
Venezuela’dan Karaburun’a dostluk ziyareti
Latin Amerika ülkelerinden Venezuela’nın Ankara Büyükelçisi Jose Gregorio Bracho Reyes, Karaburun Belediye Başkanı İlkay Girgin Erdoğan’ı makamında ziyaret ederek başarı dileklerini iletti.
Karaburun’dan Midilli’ye Dostluk Köprüsü Kuralım
Yunanistan’ın İzmir Başkonsolosu Argyro Papoulia’yı ziyaret eden Karaburun Belediye Başkanı İlkay Girgin Erdoğan, ilçeden Midilli Adası’na düzenlenecek gemi seferleri ile hem turizmin gelişeceğini hem de terk edilen Rum Köyü Sazak’ın da önemli bir turizm destinasyonu olacağını söyledi.
Karaburunlu çocuklara tiyatro keyfi…
Türkiye’nin dört bir yanındaki milyonlarca çocuğu ücretsiz olarak tiyatroyla buluşturan Pınar Çocuk Tiyatrosu, “Oyun Makinesi” adlı oyunuyla Karaburunlu çocuklarla buluştu.
Karaburun’un kadın emeği MaviBahçe’de
Karaburun’a bağlı köylerde yaşayan ve ürettikleri doğal ürünleri tüketicilerle buluşturan kadınların durağı bu kez MaviBahçe AVM oldu.
GEÇMİŞ ETKİNLİKLER Tüm Etkinlikleri Görüntüle
  • 16-03-2020 | 31-03-2020
    Belediyemize ait kurs ve her türlü kültür-sanat etkinliklerinin iptali
  • 14-03-2020 | 15-03-2020
    Karaburun Belediyesi olarak çocuklarımız, gençlerimiz ve kadınlarımızın kişisel gelişimleri ve sosyal yaşamlarına katkı sağlamak amacıyla ilçemizde yeni tesis ve etkinlik alanları yaratmak için çalışıyoruz.
YAKLAŞAN ETKİNLİKLER Tüm Etkinlikleri Görüntüle

Etkinlik Takvimi

Karaburun’u
Geziyorum