19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramımız Kutlu Olsun
Karaburun Belediyesi Gençlik Eğitim ve Kültür Merkezi 19 Mayıs'ta Gençlerle Buluşmaya Hazır
19 Mayıs Perşembe günü saat 16.00’da, Karaburun Merkez'de düzenlenecek olan gençlik buluşmasına tüm gençlerimiz davetlidir.
Emlak, Çevre Temizlik, İlan ve Reklam Vergisi İlk Taksik Son ödeme Tarihi 31 Mayıs 2022
Ramazan Bayramınız Kutlu Olsun
1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü Kutlu Olsun
Karaburun Belediyesi 23 Nisan Çocuk Şenliği
Üreticiden Sofranıza
www.mimasbel.com.tr
Köy Enstitülerinin 82. Kuruluş Yıl Dönümünü Kutluyoruz
Yarımada Spor Oyunları Başlıyor
Çeşme, Seferihisar, Urla, Güzelbahçe ve Karaburun Belediyelerimizin katkılarıyla hazırlanan; Gençlik ve Spor Bakanlığı, İzmir Valiliği ve Milli Eğitim Bakanlığı tarafından yürütülen Yarımada Spor Oyunları 2022 başlıyor.
Temel İngilizce Dil Kursumuz Başlıyor
Yağmur Kutay eğitmenliğiyle, her Salı 18.00 – 19.30 saatleri arasında Karaburun Belediyesi Gençlik Eğitim ve Kültür Merkezi’nde gerçekleşecek olan kursumuza 18-30 yaş arası tüm gençlerimiz katılım sağlayabilir.
Ramazan İmecesinde Veren El, Alan Eli Görmüyor
Karaburun Belediyesi, pandemi döneminde olduğu gibi mübarek Ramazan ayında da ihtiyaç sahibi vatandaşlar ile hayırseverler arasında köprü görevi görüyor.
Karaburun Belediyesi’nden Depremzedelere Müjde
30 Ekim 2020’de yaşanan 6,6 şiddetindeki depremde Karaburun’daki en fazla hasar alan yerleşim birimlerinin başında gelen Kösedere Köyü’nde yıkılan 31 evden 13 tanesi, hasar gören evlerin doğal taşları kullanılarak Karaburun Belediyesi tarafından yeniden inşa edilecek.
Karaburun ve Lefke Kardeş Şehir Oldu
İzmir’in Karaburun Belediyesi ile yavru vatan Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nin Lefke Belediyesi arasında Kardeş Şehir Protokolü imzalandı.
Mandalina Üreticisinin İşleme Tesisi Hasreti Bitiyor
İzmir’in tarımsal üretiminde çok önemli bir yere sahip olan Karaburun ilçesinde, narenciye üreticilerinin yirmi yıldan fazla süredir beklediği İşleme Tesisi yatırımında en önemli adım atıldı.
“Aşkımız Levrek” Diyenler Mordoğan’da Buluştu
Karaburun Belediyesi tarafından bu yıl 12’nci kez düzenlenen Levrek Avı, Sevgililer Günü konseptine uygun olarak “Aşkımız Levrek” sloganıyla Mordoğan 1 nolu Balıkçı Barınağı’nda gerçekleştirildi.
Nergisin Mis Kokusu, Soğuk Dinlemedi, On Binleri Karaburun’a Çekti
Karaburun Belediyesi tarafından bu yıl dördüncü kez düzenlenen Nergis Festivali, iki gün süren dopdolu programı ile ziyaretçilerini adeta büyüledi.
Karaburun “Mis Kokulu Festival”e Hazır
Karaburun Belediyesi tarafından, İzmir Büyükşehir Belediyesi destekleri ile bu yıl 4’üncü kez düzenlenecek Nergis Festivali 22-23 Ocak tarihleri arasında ilçe merkezinde gerçekleştirilecek.
Karaburun’da Atıklar Kaynağında Ayrışıyor
Karaburun Belediyesi, plastik atıklar başta olmak üzere geri dönüştürülebilir atıkların kaynağında ayrıştırılmasını hedefleyen örnek bir çevre projesine imza attı.
Travel Turkey’de Karaburun Rüzgârı
Karaburun Belediyesi, Türkiye’nin en büyük turizm platformlarından biri olan Travel Turkey İzmir Fuarı’na adeta damgasını vurdu.
Karaburun’un Lezzetleri 81 İlin Sofrasında
Karaburun’a özgü sağlıklı ve doğal ürünleri tüketicilere buluşturmaya büyük önem veren Karaburun Belediyesi, çok önemli bir yatırıma daha imza attı.
Karaburun’u
Geziyorum