İlan
113 Nolu Parselasyon Hakkında
Memur Alımı Sınav Sonuçları
17 Eylül Karaburun'umuzun Kurtuluşu Kutlu Olsun
16 Eylül Mordoğan'ımızın ve 17 Eylül Karaburun'umuzun Kurtuluş Kutlamaları Programı
16 Eylül Mordoğan'ımızın Kurtuluşu Kutlu Olsun
Karaburun'umuzun Düşman İşgalinden Kurtuluşunun 99. Yıldönümünü Kutluyoruz
Mordoğan'ımızın Düşman İşgalinden Kurtuluşunun 99. Yıldönümünü Kutluyoruz
İzmir Büyükşehir Belediyemizin Çocuklarımıza Hediyesi Olan Minyatür Tiyatro 'Tavşan Aranıyor' 14 Eylül'de İlçemize Geliyor
Erbil Tuşalp Gazetecilik Günleri
Şarkılarla Bir Yaz Akşamı Sahil Konseri
Karaburun ve Mordoğan’da 99 Yıldır Aynı Coşku
Mordoğan ve Karaburun’un düşman işgalinden kurtuluşunun 99’uncu yılı, birbirinden renkli etkinliklerle kutladı.
Karaburun’da Edebiyat Dolu Yaz
Karaburun Belediyesi tarafından Nergis Kafe düzenlenen “Karaburun Edebiyat ve Sanat Söyleşileri İle İmza Günleri” birbirinden keyifli etkinlik ve söyleşilere sahne oldu.
Kum Zambaklarını Gözümüzden Sakınıyoruz
Dünya üzerinde çok az ülkede görülen ve nesli tükenmekte olduğu için Dünya Doğa Koruma Birliği’nce koruma altında bulunan kum zambakları, Karaburun’un cennet plajlarından Badembükü’nde çiçek açtı.
Piyano ve Flütün Muhteşem Armonisi Karaburun’da Buluştu
Vatandaşların sanat dolu bir yaz geçirmeleri için etkinliklerine aralıksız devam eden Karaburun Belediyesi’nin desteklediği Mordoğan Flüt ve Piyano Akademisi, muhteşem bir konsere imza attı.
Karaburun Belediyesi’nden Keçi Yetiştiricilerine Tam Destek
Karaburun’un ekonomisinde çok önemli bir yer tutan keçi yetiştiricileri, Belediye Başkanı İlkay Girgin Erdoğan ile bir araya gelerek yaşadıkları sorunları ve çözüm önerilerini paylaştılar.
Belediye ve STK’lar El Ele Verdi, Saip Ağaçlık Alan Tertemiz Oldu
Karaburun Belediyesi’nin ilçedeki sivil toplum örgütleri ile el ele vererek ormanları yangın tehlikesine karşı koruma kampanyasının ilk durağı Saip Köyü’ndeki ağaçlık alan oldu.
Ödüllü Karikatürler ile Mizah Karaburun’da
İzmir Büyükşehir Belediyesi’nin uluslararası düzeyde gerçekleştirdiği ve 62 ülkeden 549 çizerin 1672 eserle katıldığı “Toplumsal Cinsiyet Eşitliği” temalı karikatür yarışmasında sergilenmeye değer görülen 52 karikatür bir hafta boyunca Karaburun’da sergileniyor.
Mavi Bayraklı Kuyucak’a Vatandaştan Tam Not…
Karaburun’un en gözde plajlarından biri olan mavi bayraklı Kuyucak sahili ve Karaburun Belediyesi tarafından işletilen Kuyucak Kafe, baştan sona yenilenerek vatandaşların hizmetine sunuldu.
Karaburun’da Çocuklara Sanat Dolu Tatil
Karaburun Belediyesi tarafından ilçedeki çocukların yaz tatillerini daha verimli ve keyifli geçirebilmelerini sağlamak için düzenlenen Seramik Atölyesi’nin ilk dersi Başkan İlkay Girgin Erdoğan’ın katılımıyla gerçekleşti.
Karaburun’da Bağcılık Yeniden Canlanıyor
Karaburun Belediyesi’nin destekleri ile son yıllarda ilçede sayıları giderek artan üzüm üreticilerine bir destek de İzmir Ticaret Borsası’ndan geldi.
Karaburun’u
Geziyorum