İzmir Büyükşehir Belediyesi Toplumsal Cinsiyet Eşitliği Uluslararası Karikatür Yarışması 2021 Sergisi
Sahil Açık Hava Sinemasında Yeşilçam'ın Unutulmaz Filmleri Sizlerle
Karaburun Belediyesi İlk Defa Atanmak Üzere Memur Alım İlanı
İzmir İli, Karaburun Belediye Başkanlığı bünyesinde, 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu’na tabi olarak istihdam edilmek üzere; “Mahalli İdarelere İlk Defa Atanacaklara Dair Sınav ve Atama Yönetmeliği” hükümlerine göre aşağıda unvanı, sınıfı, derecesi, adedi, nitelikleri, KPSS türü, KPSS taban puanı ve diğer şartları taşımak kaydıyla, belirtilen boş kadroya açıktan atama yoluyla memur alınacaktır.
Çocularla Karikatür'lü Ev'de Karikatür Atölyeleri Başlıyor
Kurban Bayramı'mız Kutlu Olsun
Karaburun Belediyesi Kuyucak Tesisi Ücretsiz Yoga, Zumba (Trambolin Eşliğinde) ve Voleybol Dersleri Başlıyor
Karaburun Belediyesi Kuyucak Tesisi Çocuklarımız İçin Spor Kurslarımız Başlıyor
Seramik Atölyesi Yaz Dönemi Kurslarımız Başlıyor
Sahil Açık Hava Sinemasında Yeşilçam'ın Unutulmaz Filmleri Sizlerle
02.07.2021 Tarihli Temmuz Ayı Olağan Meclis Toplantısı Gündem Maddeleri
Belediye Meclisimiz 5393 Sayılı Kanunun 20.Maddesi gereğince aşağıda yazılı gündem maddelerini görüşmek üzere 02 Temmuz 2021 Cuma günü Saat 17.00' da Karaburun Merkez Mahallesi, Nergis Kafe tesislerinde toplanacaktır.
Mavi Bayraklı Kuyucak’a Vatandaştan Tam Not…
Karaburun’un en gözde plajlarından biri olan mavi bayraklı Kuyucak sahili ve Karaburun Belediyesi tarafından işletilen Kuyucak Kafe, baştan sona yenilenerek vatandaşların hizmetine sunuldu.
Karaburun’da Çocuklara Sanat Dolu Tatil
Karaburun Belediyesi tarafından ilçedeki çocukların yaz tatillerini daha verimli ve keyifli geçirebilmelerini sağlamak için düzenlenen Seramik Atölyesi’nin ilk dersi Başkan İlkay Girgin Erdoğan’ın katılımıyla gerçekleşti.
Karaburun’da Bağcılık Yeniden Canlanıyor
Karaburun Belediyesi’nin destekleri ile son yıllarda ilçede sayıları giderek artan üzüm üreticilerine bir destek de İzmir Ticaret Borsası’ndan geldi.
Mavi Bayraklı Kuyucak Sil Baştan Yenileniyor
Karaburun’un gözde plajlarından biri olan mavi bayraklı Kuyucak sahili, Karaburun Belediyesi tarafından baştan aşağı yenilenerek vatandaşın hizmetine sunulacak.
Belediye Çalışanları Temizlikte Öncü Oldu
Karaburun Belediyesi, 5 Haziran Dünya Çevre Günü ve 5-11 Haziran Çevre Haftası kapsamında ilçede temizlik ve geri dönüşüm hareketi başlattı.
Bozköy Camisi Yıkılmaktan Kurtuldu
Karaburun’a bağlı Bozköy Köyü’nde bulunan ve 30 Ekim 2020 günü yaşanan 6,9 şiddetindeki depremde hafif hasar görmesine rağmen “ağır hasarlı yapı” tespiti yapılarak yıkım kararı verilen tarihi Bozköy Camisi “Taşınmaz Kültür Varlığı” olarak tescil edildi.
Karaburun’da Hayalet Ağlar Temizlendi
Tertemiz deniziyle Türkiye’nin ve dünyanın dört bir yanından gelen misafirlerini kendisine hayran bırakan Karaburun’da örnek bir deniz temizliği çalışmasına imza atıldı.
Karaburun’da Tapu İşlemleri Artık Çok Kolay
Karaburun Belediye Başkanlığı ve Karaburun Tapu Müdürlüğü arasında imzalanan protokol ile vatandaşların taşınmaz alım satımlarını çok daha hızlı ve güvenli yapabilmelerinin yolu açıldı.
İşte Karaburun’da İki Yılın Bilançosu
İmkân Yoktu Yaratıldı, Kadın Eli Değince Yıldızı Parladı…
Belediyenin Hediyelikleri İlkay Başkandan
Karaburun Belediyesi bünyesinde faaliyet gösteren ve pandemi dönemine kadar katılımcılardan yoğun ilgi gören Seramik Atölyesi; maske, mesafe ve hijyen kurallarına uygun olarak sınırlı sayıda gönüllü ile çalışmalarına devam ediyor.
GEÇMİŞ ETKİNLİKLER Tüm Etkinlikleri Görüntüle
Karaburun’u
Geziyorum