Emlak ve Çevre Temizlik Vergisi Ödemek İsteyen 65 Yaş Üstü Vatandaşlarımız İçin!
19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramımız Kutlu Olsun
Emlak, Çevre Temizlik, İlan ve Reklam Vergisi
2020 yılı ilk taksit son ödeme tarihi 31 Mayıs 2020
Önemli Duyuru
20 Şubat 2020 Perşembe tarihli 31045 sayılı resmi gazetede yayınlanan kanunun 11.maddesi gereği 3194 sayılı Kanunun 42 nci maddesinin ikinci fıkrasının birinci cümlesi aşağıdaki şekilde değiştirilmiştir.
"Korona Günlerinde" Konulu Karikatür Çizim Etkinliği
Haydi çocuklar karikatür çizmeye!
Önemli Duyuru
Mordoğan Hizmet Binamızda, Emlak Servisimiz hizmete başlamıştır.
23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramımız Kutlu Olsun!
Maske ve Eldivenlerinizi Lütfen Çöpe Atınız!
Toplum sağlığını korumak için maske ve eldivenlerinizi lütfen çöpe atınız!
65 Yaş ve Üzeri İçin...
İlçemiz sınırları içinde 65 yaş üzeri yardıma ihtiyacı olan vatandaşlarımızın yanındayız.
Önemli Duyuru
Korona Virüs salgını sebebi ile ödeme güçlüğü çeken kiracılarımız için Belediyemiz kira alacaklarını bugünden itibaren(Mart, Nisan , Mayıs) 3 ay süre ile ertelenmiştir
“Milletin Efendileri”nden toprağa 19 bin fide
Koronavirüs salgını tarımsal üretimin önemini bir kez daha gösterirken, Karaburun Belediyesi 14 Mayıs Dünya Çiftçiler Günü’nde 19 bin sebze fidesini toprakla buluşturdu. Hasadı yapılan ürünler öncelikle ihtiyaç sahiplerine ulaştırılacak.
Karaburun Belediyesi’nin ‘Halk Manav’ı yollarda
Koronavirüs nedeniyle evlerinden çıkamayan yurttaşların sebze ve meyve ihtiyaçları, Karaburun Belediyesi’nin Halk Manavı’nda Hal fiyatında karşılanıyor.
Şarkılar Çocuklardan, ‘Nutuk’ İlkay Başkandan
Karaburun Belediye Başkanı İlkay Girgin Erdoğan, 23 Nisan’la ilgili çektikleri videoları paylaşan çocuklara Nutuk ve Atatürk portresi puzzle hediye etti.
Karaburunlu kadınlar engel tanımıyor: Maskeler tamam, sıra tek kullanımlık önlükte
Belediyenin Makrome Kursu’nda üretilen maske ve asetatlı maskeler talebe yetişemezken, ilçenin kadınları sağlıkçı önlüğü üretimine de başladı.
Karaburun’da göz yaşartan dayanışma: Erkekler erzağa, kadınlar maske dikimine
Karaburun’da Belediye ve vatandaşların dayanışmasıyla tüm yaşlılara ve darda kalan vatandaşlara sıcak birer el uzandı. Belediyenin Makrome Kursu’nda ise maske ve asetatlı maske üretimi başlatıldı.
Karaburun Belediyesi’nden yazlıkçılara “gelmeyin” çağrısı
İlkay Girgin Erdoğan’dan yazlıklarını erken açmaya hazırlanan vatandaşlara çok önemli uyarı: “Devlet Hastanemiz sadece 10 yatak kapasiteli, yoğun bakım yatağımız ve enfeksiyon uzmanımız yok!”
Karaburun Belediyesi’nden yaşlılara market hizmeti
Her üç vatandaştan biri, sokağa çıkmaları sınırlandırılan 65 yaş ve üzerinde olan Karaburun’da, köylerde ikamet eden yaşlıların market siparişleri evlerine ulaştırılacak.
Mordoğan’da “Masal”lar gerçek oldu…
Seçim döneminde verdiği sözleri tek tek yerine getiren; özellikle kadın, çocuk ve gençlere yönelik projelere öncelik veren Karaburun Belediye Başkanı İlkay Girgin Erdoğan, ilk Masal Evi’ni Mordoğan’da hizmete açtı.
Karaburun’da buruk 8 Mart…
8 Mart Dünya Kadınlar Günü kapsamında planlanan konser ve eğlenceleri, İdlib şehitlerimize duyduğu saygı gereği iptal eden Karaburun Belediyesi, daha sade ve toplumsal odaklı etkinliklerle Karaburunlu kadınlarla buluştu.
Venezuela’dan Karaburun’a dostluk ziyareti
Latin Amerika ülkelerinden Venezuela’nın Ankara Büyükelçisi Jose Gregorio Bracho Reyes, Karaburun Belediye Başkanı İlkay Girgin Erdoğan’ı makamında ziyaret ederek başarı dileklerini iletti.
GEÇMİŞ ETKİNLİKLER Tüm Etkinlikleri Görüntüle
YAKLAŞAN ETKİNLİKLER Tüm Etkinlikleri Görüntüle

Etkinlik Takvimi

Karaburun’u
Geziyorum