Mikrop Hikmet ile Kadınlar Matinesi
İzmir Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen “Mikrop Hikmet ile Kadınlar Matinesi” 9 Aralık 2021 Perşembe günü Karaburun’daki vatandaşlarımızla buluşuyor.
15. Travel Turkey İzmir Fuarı'ndayız
03.12.2021 Tarihli Aralık Ayı Olağan Meclis Toplantısı Gündem Maddeleri
Belediye Meclisimiz 5393 Sayılı Kanunun 20.Maddesi gereğince aşağıda yazılı gündem maddelerini görüşmek üzere 03 Aralık 2021 Cuma günü saat 11.00'da Karaburun Belediyesi, Mordoğan Hizmet Binasında toplanacaktır.
Kültür Söyleşileri
İzmir Büyükşehir Belediyemiz tarafından düzenlenen İzmir’in coğrafi ve tarihsel zenginliğini konu edinen “Kültür Söyleşileri”, gazeteci, yazar Nedim Atilla ve Doç. Dr. Ahmet Uhri’nin katılımıyla 26 Kasım Cuma günü saat 14.00'da Nergis Kafe'de gerçekleşecek.
Ata’mızı Sevgi, Saygı, Özlem ve Minnetle Anıyoruz
BELEDİYE MÜLKİYETİNDE BULUNAN ZEYTİNLERİN HASATI HAKKINDA DUYURU
Karaburun Belediyesi Spor Kulübü Bünyesinde Voleybol, Basketbol ve Cimnastik Branşları için 6-16 Yaş Arası Kayıtlarımız Başlamıştır
29 Ekim Cumhuriyet Bayramı'mız Kutlu Olsun
29 Ekim Cumhuriyet Bayramı'mızın 98. Yıl Dönümü Kutlama Etkinlikleri
29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Kutlama Etkinlikleri Kapsamında 'Kıvılcımdan Aleve' Adlı Hikaye Anlatımı
Karaburun Belediyesi Kurs Merkezi’nden Eğitime Merhaba
Karaburun Belediye Başkanı İlkay Girgin Erdoğan’ın seçim dönemi vaatleri arasında yer alan, ancak pandemi döneminde eğitimin kesintiye uğraması nedeniyle geciken Karaburun Belediyesi Kurs Merkezi kapılarını öğrencilere açtı.
Ekonomi Muhabirleri Derneği’nden Karaburun’a Çıkarma
Ekonomi Muhabirleri Derneği (EMD) İzmir Şubesi üyeleri, Karaburun’u ziyaret ederek Belediye’nin yaptığı çalışmaların ilçenin ekonomik kalkınmasına olan etkisini daha yakından görme fırsatı buldu.
İzmir Demokrasi Üniversitesi’nden Karaburun’a “Doğal” Dokunuş
İzmir Demokrasi Üniversitesi Peyzaj Mimarlığı Bölümü’nde eğitim gören 4. sınıf öğrencileri, “Peyzaj Planlama’’, “Peyzaj Onarım” ve “Peyzaj Tasarım’’ projelerini iki dönem boyunca Karaburun’da yürütecekler.
Karaburun Belediyesi Ekmeğini Kooperatifler ile Bölüşüyor
Karaburun Belediyesi, mülkiyeti belediyeye ait zeytin ağaçları için Kasım ayı itibariyle başlayan hasat döneminde, ilçedeki tarımsal kalkınma kooperatifleri ile örnek bir işbirliğine imza attı.
Ve Karaburun’da Cıvıl Cıvıl Bir Merhaba
Karaburun Belediyesi tarafından hazırlanan ve 3-6 yaş arası çocukların okul öncesi eğitimlerine katkıda bulunmayı amaçlayan anaokulu, ilk öğrencilerine kapılarını açtı.
Karaburun’da Belediyesi’nden 3-6 yaş Arası Miniklere Anaokulu Müjdesi
Karaburun Belediyesi, vatandaşların taleplerini dikkate alarak Mordoğan Hizmet Binası yanında 3–6 yaş çocuklar için anaokulu açıyor.
Karaburun Belediyesi Spor Kulübü’nden İddialı Merhaba
Karaburun Belediyesi, gençler ve çocuklar başta olmak üzere ilçe halkının spora erişimini kolaylaştırmak adına Spor Kulübü Derneği kurdu.
Tarım Fuarı’nın Yıldızı Karaburun Karakeçisi
CHP’li belediyelerin tarıma verdiği desteklerin ve tarımsal kalkınmaya yönelik çalışmalarının kamuoyuna tanıtılmasını amaçlayan “CHP’li Belediyeler Tarımsal Kalkınma Zirvesi ve Fuarı”na Karaburun Belediyesi standı damga vurdu.
Karaburun ve Mordoğan’da 99 Yıldır Aynı Coşku
Mordoğan ve Karaburun’un düşman işgalinden kurtuluşunun 99’uncu yılı, birbirinden renkli etkinliklerle kutladı.
Karaburun’da Edebiyat Dolu Yaz
Karaburun Belediyesi tarafından Nergis Kafe düzenlenen “Karaburun Edebiyat ve Sanat Söyleşileri İle İmza Günleri” birbirinden keyifli etkinlik ve söyleşilere sahne oldu.
Karaburun’u
Geziyorum