“Maskemi Takarım Levreğimi Tutarım” diyenler… Haydi 12. Mordoğan Levrek Avı Yarışması’na
Mordoğan’da 12-13 Şubat 2022 tarihlerinde düzenlenecek 12. Levrek Avı Yarışması için başvurular başladı. 800 kişi ile sınırlandırılan başvurular için son gün 8 Şubat…
4. Karaburun Nergis Festivali Stant Numaraları
4. Karaburun Nergis Festivali Programımız
Geleneksel Nergis Güzellik Yarışması Başvuruları Başladı
Nergis Temalı Ürünler Yarışması Başvuruları Başladı
4. Karaburun Nergis Festivali
Duyuru
Belediyemiz sınırları dahilinde kurulan pazaryerlerindeki esnafların ve üretici mükelleflerin; kullandıkları 2020 damgalı ölçü tartı aletlerinin bu yılki muayeneleri için 2 Ocak-28 Şubat 2022 tarihleri içerisinde Belediyemize beyanname vermeleri gerekmektedir. Vatandaşlarımıza duyurulur.
4. Karaburun Nergis Festivali Stant Başvuruları
Nergis festivalimizde stant kurmak isteyen vatandaşlarımızın başvuruları 4 Ocak 2022 tarihinden itibaren alınmaya başlayacaktır.
04.01.2022 Tarihli Ocak Ayı Olağan Meclis Toplantısı Gündem Maddeleri
Belediye Meclisimiz, 5393 Sayılı Kanununun 20. Maddesi gereğince Ocak ayı Meclis Toplantısı için 04.01.2022 Salı günü saat 15.00'da aşağıda yazılı gündem maddelerini görüşmek üzere Karaburun Belediyesi Mordoğan Hizmet Binası toplantı salonunda toplanacaktır.
4. Karaburun Nergis Festivali
Nergis’in Anavatanı Memleketimizde Festival hazırlıklarımız başladı!
Nergisin Mis Kokusu, Soğuk Dinlemedi, On Binleri Karaburun’a Çekti
Karaburun Belediyesi tarafından bu yıl dördüncü kez düzenlenen Nergis Festivali, iki gün süren dopdolu programı ile ziyaretçilerini adeta büyüledi.
Karaburun “Mis Kokulu Festival”e Hazır
Karaburun Belediyesi tarafından, İzmir Büyükşehir Belediyesi destekleri ile bu yıl 4’üncü kez düzenlenecek Nergis Festivali 22-23 Ocak tarihleri arasında ilçe merkezinde gerçekleştirilecek.
Karaburun’da Atıklar Kaynağında Ayrışıyor
Karaburun Belediyesi, plastik atıklar başta olmak üzere geri dönüştürülebilir atıkların kaynağında ayrıştırılmasını hedefleyen örnek bir çevre projesine imza attı.
Travel Turkey’de Karaburun Rüzgârı
Karaburun Belediyesi, Türkiye’nin en büyük turizm platformlarından biri olan Travel Turkey İzmir Fuarı’na adeta damgasını vurdu.
Karaburun’un Lezzetleri 81 İlin Sofrasında
Karaburun’a özgü sağlıklı ve doğal ürünleri tüketicilere buluşturmaya büyük önem veren Karaburun Belediyesi, çok önemli bir yatırıma daha imza attı.
Karaburun Belediyesi Kurs Merkezi’nden Eğitime Merhaba
Karaburun Belediye Başkanı İlkay Girgin Erdoğan’ın seçim dönemi vaatleri arasında yer alan, ancak pandemi döneminde eğitimin kesintiye uğraması nedeniyle geciken Karaburun Belediyesi Kurs Merkezi kapılarını öğrencilere açtı.
Ekonomi Muhabirleri Derneği’nden Karaburun’a Çıkarma
Ekonomi Muhabirleri Derneği (EMD) İzmir Şubesi üyeleri, Karaburun’u ziyaret ederek Belediye’nin yaptığı çalışmaların ilçenin ekonomik kalkınmasına olan etkisini daha yakından görme fırsatı buldu.
İzmir Demokrasi Üniversitesi’nden Karaburun’a “Doğal” Dokunuş
İzmir Demokrasi Üniversitesi Peyzaj Mimarlığı Bölümü’nde eğitim gören 4. sınıf öğrencileri, “Peyzaj Planlama’’, “Peyzaj Onarım” ve “Peyzaj Tasarım’’ projelerini iki dönem boyunca Karaburun’da yürütecekler.
Karaburun Belediyesi Ekmeğini Kooperatifler ile Bölüşüyor
Karaburun Belediyesi, mülkiyeti belediyeye ait zeytin ağaçları için Kasım ayı itibariyle başlayan hasat döneminde, ilçedeki tarımsal kalkınma kooperatifleri ile örnek bir işbirliğine imza attı.
Ve Karaburun’da Cıvıl Cıvıl Bir Merhaba
Karaburun Belediyesi tarafından hazırlanan ve 3-6 yaş arası çocukların okul öncesi eğitimlerine katkıda bulunmayı amaçlayan anaokulu, ilk öğrencilerine kapılarını açtı.
Karaburun’u
Geziyorum