ETKİNLİKLER

“Maskemi Takarım Levreğimi Tutarım” diyenler… Haydi 12. Mordoğan Levrek Avı Yarışması’na 12-02-2022 | 13-02-2022

Mordoğan’da 12-13 Şubat 2022 tarihlerinde düzenlenecek 12. Levrek Avı Yarışması için başvurular başladı. 800 kişi ile sınırlandırılan başvurular için 
son gün 8 Şubat…

Karaburun Belediyesi’nin geleneksel hâle gelen ve amatör sportif balıkçılık yapan kişilerin yoğun ilgisine sahne olan Levrek Avı Yarışması, 12-13 Şubat 2022 tarihleri arasında Mordoğan 1 Nolu Balıkçı Barınağı’nda gerçekleştirilecek.

Bu yıl 12’nci kez düzenlenecek yarışma, amatör deniz tutkunlarının kıyasıya mücadelesine sahne olurken, yarışmacılar ve ailelerine çok eğlenceli bir hafta sonu yaşatıyor. Çeşitli söyleşilerinde yapılacağı organizasyon her yıl renkli görüntülere sahne oluyor. Bu yılki sloganın “Maskemi Takarım Levreğimi Tutarım” olduu yarışmaya başvurular; yarisma@karaburun.bel.tr  adresinde yapılıyor.

 

Yarışmaya başvuru için yarisma@karaburun.bel.tr  adresine mail atılması ve aşağıdaki bilgilerin gönderilmesi gerekmektedir. 

  • İsim, soyad
  • Doğum tarihi
  • İkamet edilen il
  • Telefon numarası

 

Ayrıntılı bilgi için 0232 731 30 20 – dahili 122 numaralı telefona ya da 0535 105 51 99 numaralı Whatsapp hattımıza ulaşabilirsiniz.

 

** İşbu formda beyan ettiğiniz kişisel verileriniz; 6698 Sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamında,
Karaburun Belediyesi tarafınca gösterilen hizmet ve her türlü faaliyette; vatandaş, belediye çalışanı, ziyaretçiler, işbirliği içinde olunan kurum çalışanları ve diğer üçüncü kişiler dahil olmak üzere gerçek kişilere ait, faaliyetin yürütülmesi için gerekli olan tüm kişisel veriler; Belediyemiz tarafından 6698 Sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu çerçevesinde ve Karaburun Belediyesi Kişisel Verilerin Korunması Politikası ışığında işlenecek, saklanacak ve imha prosedürü çerçevesinde imha edilecektir.  
**Kvkk politikamıza www.karaburun.bel.tr adresinden ulaşabilirsiniz